Loading product...
Loading product...
گفتگوی جدید
تاریخچه گفتگو
به اتونوین خوش آمدید. من دستیار هوشمند شما هستم و در زمینه خرید، فروش، خدمات پس از فروش و اطلاعات خودرو همراهتان خواهم بود. چگونه میتوانم کمکتان کنم؟

| سیستم کروز کنترل | دارد |
| ایربگ راننده | دارد |
| ایربگ سرنشین جلو | دارد |
| ترمز ABS | دارد |
| ترمز EBD | دارد |
| کنترل پایداری ESP | دارد |
| ترمز جلو | دیسک |
| ترمز عقب | دیسک تو پر |
| محور محرک | دفرانسیل جلو |
| گیربکس | E-CVT |
| حجم موتور |
| 2000 cc |
| تنفس موتور | تنفس طبیعی |
| پیشرانه | 4سیلندر خطی بنزینی +الکتریکی |
| نوع موتور |
| قدرت موتور |
| سال ساخت |
| توان موتور | 193 hp |
| سرعت | 180 km |
| شتاب | 8.3s |
| مصرف سوخت | 4.5 L |
| گشتاور | 185Nm |
| (طول(میلیمتر | 4640mm |
| (عرض(میلیمتر | 1780mm |
| (ارتفاع (میلیمتر | 1435mm |
| حجم باک | 47 L |
| نوع شاسی | یکپارچه |
| سیستم تعلیق جلو | مکفرسون مستقل |
| سیستم تعلیق عقب | تورشن بیم |
| فرمان | برقی حساس به سرعت |
| استارت | دکمه ای |
| صفحه نمایش مرکزی | 10.25 اینچی |
| دوربین عقب | دارد |
| مه شکن عقب | دارد |
| سنسور پارک جلو | ندارد |
| سنسور پارک عقب | دارد |
| سنسور باران | ندارد |
| تعداد بلندگو | 4 |
| صندلی راننده | 6 حالته دستی |
| تعداد صندلی | 5 نفر |
| تهویه خودکار | دارد |
| GPS | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| USB | دارد |
| ویژگی | دانلود کاتالوگ |