Loading product...
Loading product...
گفتگوی جدید
تاریخچه گفتگو
به اتونوین خوش آمدید. من دستیار هوشمند شما هستم و در زمینه خرید، فروش، خدمات پس از فروش و اطلاعات خودرو همراهتان خواهم بود. چگونه میتوانم کمکتان کنم؟

| محور محرک | FWD |
| گیربکس تک سرعته کاهشی | دارد |
| توان موتور | 221 hp |
| سرعت | 160 km/h |
| شتاب | 6sec |
| ظرفیت باتری | 58kw |
| حداکثر مسافت پیمایش با شارژ کامل | 520km |
| مدت زمان شارژ عادی AC | 7 h |
| مدت زمان شارژ سریع DC | 27min |
| گشتاور | 200Nm |
| طول (میلیمتر) | 4600mm |
| عرض(میلیمتر) | 1850mm |
| ارتفاع | 1660mm |
| نوع شاسی | unibody |
| سیستم تعلیق جلو | مکفرسون |
| سیستم تعلیق عقب | torsion beam |
| فرمان | EPS برقی |
| سیستم کروز کنترل | دارد |
| ایربگ راننده | دارد |
| ایربگ سرنشین جلو | دارد |
| ترمز ABS | دارد |
| ترمز EBD | دارد |
| کنترل پایداری ESP | دارد |
| ترمز جلو | دیسکس خنک شونده |
| ترمز عقب | دیسکی |
| استارت | کیلس |
| صفحه نمایش مرکزی | 14.6 اینچی |
| دوربین عقب | دارد |
| مه شکن عقب | دارد |
| سنسور پارک جلو | دارد |
| سنسور پارک عقب | دارد |
| سنسور باران | دارد |
| تعداد بلندگو | 9 |
| صندلی راننده | برقی |
| تعداد صندلی | 5 |
| تهویه خودکار | دارد |
| GPS | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| USB | دارد |
| ویژگی ها | مطابق کاتالوگ |
| کلاس بدنه خودرو | Copact suv |