Loading product...
Loading product...
گفتگوی جدید
تاریخچه گفتگو
به اتونوین خوش آمدید. من دستیار هوشمند شما هستم و در زمینه خرید، فروش، خدمات پس از فروش و اطلاعات خودرو همراهتان خواهم بود. چگونه میتوانم کمکتان کنم؟

| سیستم کروز کنترل | دارد |
| ایربگ راننده | دارد |
| ایربگ سرنشین جلو | دارد |
| ترمز ABS | دارد |
| ترمز EBD | دارد |
| کنترل پایداری ESP | دارد |
| ترمز جلو | دیسک |
| ترمز عقب | دیسک تو پر |
| محور محرک | دفرانسیل جلو |
| گیربکس | E-CVT |
| حجم موتور |
| 1798 cc |
| تنفس موتور | تنفس طبیعی |
| پیشرانه | 4سیلندر خطی بنزینی +الکتریکی |
| نوع موتور |
| قدرت موتور |
| سال ساخت |
| توان موتور | 140 hp |
| سرعت | 170 km |
| شتاب | 10s |
| مصرف سوخت | 4.07 L |
| گشتاور | 185Nm |
| (طول(میلیمتر | 4630mm |
| (عرض(میلیمتر | 1790mm |
| (ارتفاع (میلیمتر | 1435mm |
| حجم باک | 43L |
| نوع شاسی | یکپارچه |
| سیستم تعلیق جلو | مکغرسون مستقل |
| سیستم تعلیق عقب | ترشین بیم |
| فرمان | برقی حساس به سرعت |
| استارت | دکمه ای |
| صفحه نمایش مرکزی | 10 اینچی |
| دوربین عقب | دارد |
| مه شکن عقب | دارد |
| سنسور پارک جلو | ندارد |
| سنسور پارک عقب | دارد |
| سنسور باران | ندارد |
| تعداد بلندگو | 6 |
| صندلی راننده | 6 حالته دستی |
| تعداد صندلی | 5 نفر |
| تهویه خودکار | دارد |
| GPS | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| USB | دارد |
| ویژگی | دانلود کاتالوگ |