Loading product...
Loading product...
گفتگوی جدید
تاریخچه گفتگو
به اتونوین خوش آمدید. من دستیار هوشمند شما هستم و در زمینه خرید، فروش، خدمات پس از فروش و اطلاعات خودرو همراهتان خواهم بود. چگونه میتوانم کمکتان کنم؟

| سیستم کروز کنترل | دارد |
| ایربگ راننده | دارد |
| ایربگ سرنشین جلو | دارد |
| ترمز ABS | دارد |
| ترمز EBD | دارد |
| کنترل پایداری ESP | دارد |
| ترمز جلو | دیسک |
| ترمز عقب | دیسک |
| محور محرک | جلو |
| گیربکس | E-CVT |
| حجم موتور | 2000 cc |
| تنفس موتور | طبیعی |
| پیشرانه | 4 سیلندر |
| نوع موتور | |
| قدرت موتور | |
| سال ساخت |
| توان موتور | 152HP |
| سرعت | 180KM |
| شتاب | 9.23 |
| مصرف سوخت | ترکیبی5.56 |
| گشتاور | 188 NM |
| (طول(میلیمتر | 4460 mm |
| (عرض(میلیمتر | 1825 mm |
| (ارتفاع (میلیمتر | 1620mm |
| حجم باک | 36L |
| نوع شاسی | یکپارچه |
| سیستم تعلیق جلو | سیستم تعلیق مستقل مک فرسون |
| سیستم تعلیق عقب | سیستم تعلیق غیر مستغل تیر پیچشی |
| فرمان | کمک برقی |
| استارت | دکمه ایی |
| صفحه نمایش مرکزی | 1025 اینچ |
| دوربین عقب | ندارد |
| مه شکن عقب | ندارد |
| سنسور پارک جلو | ندارد |
| سنسور پارک عقب | ندارد |
| سنسور باران | ندارد |
| تعداد بلندگو | 4 |
| صندلی راننده | دستی |
| تعداد صندلی | 5 |
| تهویه خودکار | دارد |
| GPS | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| USB | 2عدد |
| ویژگی | هشدار بین خطوط-سانروف -درایو مد-صندلی پارچه ایی-دکمه پارک برقی-اتوهلد-اتولایت-خروجی مستقیم 12V |