Loading product...
Loading product...
گفتگوی جدید
تاریخچه گفتگو
به اتونوین خوش آمدید. من دستیار هوشمند شما هستم و در زمینه خرید، فروش، خدمات پس از فروش و اطلاعات خودرو همراهتان خواهم بود. چگونه میتوانم کمکتان کنم؟

| سیستم کروز کنترل | دارد |
| ایربگ راننده | دارد |
| ایربگ سرنشین جلو | دارد |
| ترمز ABS | دارد |
| ترمز EBD | دارد |
| کنترل پایداری ESP | دارد |
| ترمز جلو | دیسکی خنکشونده |
| ترمز عقب | کاسهای |
| محور محرک | دیفرانسیل جلو |
| گیربکس | 6AT |
| حجم موتور | ۱.۵ ﻟﯿﺘﺮ هایبرید |
| تنفس موتور | طبیعی |
| پیشرانه | ۴ ﺳﯿﻠﻨﺪر خطی |
| توان موتور | ۱۰۱ اسب بخار |
| سرعت | ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت |
| شتاب | ۱۱ ثانیه |
| مصرف سوخت | ۵.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر |
| گشتاور | ۱۳۷ نیوتون متر |
| (طول(میلیمتر | 3995 mm |
| (عرض(میلیمتر | 1765 mm |
| (ارتفاع (میلیمتر | 1550 mm |
| حجم باک | ۳۷ لیتر |
| نوع شاسی | یکپارچه مونوکوک، کراساور |
| سیستم تعلیق جلو | مک فرسون مستقل |
| سیستم تعلیق عقب | نیمهمستقل محور پیچشی |
| فرمان | کمکبرقی |
| استارت | دارد |
| صفحه نمایش مرکزی | ۹ اینچ لمسی |
| دوربین عقب | دارد |
| مه شکن عقب | دارد |
| سنسور پارک جلو | سفارشی |
| سنسور پارک عقب | دارد |
| سنسور باران | سفارشی |
| تعداد بلندگو | 6 |
| صندلی راننده | ۶جهته دستی |
| تعداد صندلی | 5 |
| تهویه خودکار | دارد |
| GPS | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| USB | دارد |
| ویژگی | _ |